ورود | عضويت يكشنبه 07 شهریور ماه 1395
 
   

   

   

91/08/07

ویژه سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها


همزمان با ماه ذی الحجه الحرام و به مناسبت سالروزازدواج حضرت علی (ع)و حضرت زهرا(س)،روز ازدواج و خانواده ، امور فرهنگی دانشگاه پیام نور زاینده رود نشست با موضوع ازدواج آگاهانه را با حضور جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه پیام نور زاینده رود برگزار نمود.

همزمان با ماه  ذی الحجه الحرام و به مناسبت سالروزازدواج حضرت علی (ع)و حضرت زهرا(س)     ،      روز ازدواج و خانواده ، امور فرهنگی دانشگاه پیام نور زاینده رود نشست با موضوع ازدواج آگاهانه را با حضور جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه پیام نور زاینده رود برگزار نمود.

در این مراسم خانم دکتر عسگری،روانشناس، ضمن اشاره به لزوم افزایش آگاهی جوانان در خصوص ازدواج و معیارهای انتخاب همسر بسیاری از ناکامی ها و شکست ها در ازدواج را محصول انتخاب های غیر آگاهانه ای دانستند که اگر اشخاص مهارتهای لازم را در انتخاب های زندگی کسب می کردند بی تردید در آن شرایط تصمیمهای بهتری می گرفتند.

وی در ادامه به بیان معیارهای صحیح انتخاب  همسر و  مهارتهای شناخت شخصیت طرف مقابل پرداختند.

ایشان از اعتقادات دینی و مذهبی ،ارزشها، شناخت از خود،بلوغ فکری،شناخت خانواده ها،هم کفو بودن و.. به عنوان معیارهای یک انتخاب صحیح جهت ازدواج موفق نام برده و شرط پایداری ودوام زندگی را انتخاب درست و از روی آگاهی دانستند.

در پایانِ سخنرانی خانم دکتر عسگری، نشست به صورت جلسه پرسش و پاسخ پیرامون موضوع ازدواج آگاهانه ادامه پیدا کرد.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
اخبارو اطلاعیه ها
 

RSS
 
95/05/18  --  
تمدید مهلت پذیرش دانشجو از طریق ثبت نام بدون آزمون (صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) در دانشگاههای پیام نور سراسر کشورتا 31 مرداد

پذیرش دانشجو از طریق ثبت نام بدون آزمون (صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) در دانشگاههای پیام نور سراسر کشور تا 31 مرداد تمدید گرددیداوطلبین شرکت کننده در آزمون سراسری 95(غایبین و داوطلبینی که مجاز به انتخاب رشته نشده اند)و داوطلبینی که در آزمون سراسری سال 95 شرکت نکرده اند می توانند از طریق انتخاب رشته از دفترچه پذیرش مرداد ماه رشته های مورد علاقه خود را جهت تحصیل دردانشگاه پیام نور انتخاب نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سنجش www.sanjesh.org مراجعه نمایید.
95/03/30  --  نشست هم اندیشی
ریاست دانشگاه و رئیس شورای اسلامی شهر زاینده رود

روز یکشنبه مورخ 30خرداد 1395 جلسه هم اندیشی ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر نوروزی و رئیس شورای اسلامی شهر زاینده رود جناب آقای سلیمی در دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید. دراین جلسه به بررسی مشکلات دانشگاه و راهکارهای رفع آن و همچنین به نحوه پیشرفت و گسترش دانشگاه پرداخته شد.
94/12/16  --  فارغ التحصیلان گرامی
اولین جشن فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور زاینده رود

لطفا جهت کسب اطلاعات وهماهنگی با واحد امور فرهنگی تماس حاصل نمایید.52667007-031
1
  اطلاعيه ها  
 
لیست اسامی فارغ التحصیلان - پنج شنبه 21 مرداد ماه 1395
دانشجویانی که در لیست پیوست می باشند جهت دریافت مدرک دانش آموختگی خود به امور دانش آموختگان مراجعه نمایند. جهت مشاهده لیست برروی بیشتر کلیک نمائید.   بيشتر...

امتحان تکدرس نیمسال تابستان 95-94 - يكشنبه 06 تیر ماه 1395
انتخاب درس و ثبت نام تکدرس نیمسال تابستان 95-94 در پیشخوان خدمت از تاریخ 95/4/8 تا تاریخ 95/4/15 در سیستم گلستان فعال می باشد(جهت مشاهده راهنمای انتخاب واحد تکدرس بر روی بیشتر کلیک نمایید).****تاریخ برگزاری امتحان معرفی به استاد(تکدرس) نیمسال تابستان روز شنبهمورخ 95/5/16 ساعت 10 الی 12 می باشد.   بيشتر...

دستورالعمل انتخاب واحد ترم تابستانی سال تحصیلی 95-94 - يكشنبه 06 تیر ماه 1395
جهت مشاهده دستورالعمل بر روی کلمه بیشتر کلیک نمائید.   بيشتر...

انتخاب واحد ترم تابستانی سال تحصیلی 95-94 - يكشنبه 06 تیر ماه 1395
كليه دانشجويان مي توانند از تاريخ 95/4/8 الي 95/4/15 از طریق سایت گلستان نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان اقدام نمايند.***** توجه : كليه افراد بدهكار ميبايست نسبت به تسويه بدهكاري خود اقدام نمايند. شايان ذكر است امكان ثبت نام كليه دانشجويان داراي وام تجارت پس از تسويه كامل وام مقدور خواهد بود. *****قبل از ورود به منوهاي سيستم در صورتيكه نسبت به تكميل فرم ورزشي اقدام ننموده ايد مي بايست مراحل زير در سامانه گلستان انجام شود : 1- نظرسنجي 2- پاسخگويي افراد به سوالهاي نظرسنجي 3- وارد نمودن عدد 13 (سيزده )در نوع نظرسنجي و بعد از تكميل فرم مربوطه دكمه پايان پاسخگويي را اعمال كنيد و مجدد وارد سيستم شويد و نسبت به اخذ كارت آزمون اقدام نماييد.***** توجه:دانشجويان شاهد و ايثارگر كه اطلاعات آنها درسامانه گلستان از طرف اداره ايثارگران به تاييد رسيده است پس از 1 ساعت از زمان تاييد ارزشيابي قادر به مشاهده منوهاي سيستم خواهند بود  

طرح ضیافت اندیشه - شنبه 05 تیر ماه 1395
جهت کسب اطلاعات در مورد طرح ضیافت اندیشه تابستان 1395 برروی بیشتر کلیک نمایید   بيشتر...

   

Ariana Informatics Group
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا